Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
TIME WORK KFT.

Betanított és szakmunkák

Hirdetés szövege:

    HIRDETÉS SZÖVEGE:

    A német tulajdonban lévő

    U&D Select Group keres

    Dél-Németországba

    folyamatosan munkaerőt.

    Betanított és szakmunkásokat foglalkoztatunk az élelmiszer-, fém-, és faipar területén (elsősorban gyárakban).

    Fizetés végzettségtől, gyakorlattól, nyelvtudás szintjétől

    függően Br 1700-3000 €/hó.

    Német nyelvtudás nagy előny,de nem mindenhova kötelező.

    Szállásban és munkábajárásban tudunk segíteni.

    Magyar nyelvű ügyintézés. Közvetítői díj nincs!

    Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges:

    Tel: +49/174 702 0537

    Facebook: U&D Select Group

    ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Teljes munkaidő

    SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

    • Német - Alapfok/társalgási szint

    MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    Ulm Németország

  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Betanított és szakmunkák
  • Hirdető cég: TIME WORK KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Külföld
  • Város:
  • Feladatok: TIME WORK KFT.Betanított és szakmunkákHIRDETÉS SZÖVEGE:A német tulajdonban lévőU&D Select Group keresDél-Németországbafolyamatosan munkaerőt.Betanított és szakmunkásokat foglalkoztatunk az élelmiszer-, fém-, és faipar területén (elsősorban gyárakban).Fizetés végzettségtől, gyakorlattól, nyelvtudás szintjétőlfüggően Br 1700-3000 €/hó.Német nyelvtudás nagy előny,de nem mindenhova kötelező.Szállásban és munkábajárásban tudunk segíteni.Magyar nyelvű ügyintézés. Közvetítői díj nincs!Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges:Tel: +49/174 702 0537Facebook: U&D Select GroupÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):Fizikai, Segéd, Betanított munkaBetanított munkaTeljes munkaidőSZÜKSÉGES TAPASZTALAT:1-3 év szakmai tapasztalatSZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:Német - Alapfok/társalgási szintMUNKAVÉGZÉS HELYE:Ulm Németország
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-17
  • Lejárati dátum: 2018-05-15