Betanított és szakképzett munkák Kecskeméten

Prohumán 2004 Kft.

6000 Kecskemét

Végzettségének és érdeklődésének megfelelően mi biztosan találunk munkát Önnek! Keressen minket!

Világszínvonalú szerszámokat gyártó partnerünk részére keresünk új munkatársakat, azonnali kezdéssel Kecskeméten több munkakörbe!

Főbb feladatok, munkák:

  • Pozíciók:
  • Betanított munkatárs

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több műszak vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú végzettség (előny jelent a középfokú végzettség megléte)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Céges buszjárat Nagykőrösről és Kiskunfélegyházáról
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Csapatszellem, elkötelezett kollégák

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre! Köszönjük jelentkezését! Kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot.