Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Amire nálunk számíthatsz

  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére

Amit nyújtunk

  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Betanított csomagoló (HR7483843X)

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk Magyarország legnagyobb papír- és csomagolóanyag gyártással foglalkozó vállalata. Az 1990-ben alapított vállalat Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok különböző típusainak széles választékát gyártja, és szinte valamennyi igényre kínál testreszabott csomagolási megoldásokat. Termékeik nagyrészt újrahasznosított, úgynevezett újrapapírból készülnek.

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Stabil hátterű cég,
  • Béren felüli juttatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Vidéki munkatársaknak munkába járás támogatása.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Csomagolás,
  • Anyagmozgatás,
  • Munkaterület tisztántartása.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Általános iskolai végzettség,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó kézügyesség, fejlett vizuális kontroll,
  • Megbízható személyiség, felelősségtudat,
  • Gyors és pontos munkavégzés.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Azonnali munkába állás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a "Jelentkezem" gomb segítségével.
Köszönjük!

Elérhetőségeink:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
Tel.: 06 1 766 56 26 • www.getwork.hu

Területi irodáink: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Get Work Trend Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Betanított csomagoló (HR7483843X)
  • Rövid pozíció név: Betanított dolgozó
  • Hirdető cég: Get Work Trend Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Csomagolás, Anyagmozgatás, Munkaterület tisztántartása.
  • Elvárások: Általános iskolai végzettség, Több műszakos munkarend vállalása, Önálló munkavégzés, Jó kézügyesség, fejlett vizuális kontroll, Megbízható személyiség, felelősségtudat, Gyors és pontos munkavégzés.
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.03.10