Cégünk a VIDEOTON Vállalatcsoport egyedi gépek tervezésével és gyártásával foglalkozó tagvállalata.

Beszerző

Főbb feladatok, munkák:

    - Árajánlatok készítése

    - Megtervezett alkatrészek megrendelése

    - Kapcsolattartás a beszállítókkal, alvállalkozókkal

    - Piac monitorozása, új beszállítók felkutatása

    - Beszállítói bázis kiépítése és menedzselése, az ár, a minőség és a szállítási feltételek figyelembevételével

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Minimum középfokú végzettség

    - Beszerzői tapasztalat

    - Magabiztos MS Office ismeret

    - B-kat. vezetői engedély és vezetési gyakorlat

    - Határozott, dinamikus személyiség

    - Önálló munkavégzés és proaktivitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Angol nyelvismeret

    - Műszaki beállítottság

Amit kínálunk:

    - Versenyképes jövedelem

    - Cafetéria

    - Támogató munkahelyi légkörben, fiatalos csapatban történő munkavégzés

    - Térítésmentes egészségügyi szűrések

    - Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, céges üdülés, üdültetés

A "Jelentkezés" gombra történő kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!