Beszerző

A Vestfrost Zrt. egy dán tulajdonú, dinamikusan növekedő vállalat Csongrádon, ahol kereskedelmi hűtő- és fagyasztógépek tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozunk.

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Termeléshez szükséges alap-és segédanyagokra vonatkozó beszerzési rendelések kezelése;
  • Beszállítások ütemezése, lebonyolítása, számlaegyeztetés, minőségi reklamációk kezelése;
  • Árajánlatkérés a meglévő beszállítói körtől;
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás;
  • Szállítói és kapcsolódó törzsadatok karbantartása az ERP rendszerben;

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség pályakezdőként vagy középfokú műszaki/kereskedelmi végzettség több éves releváns tapasztalattal;
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret szóban és írásban!
  • Magabiztos számítógép felhasználói ismeretek, különösen MS Office (Excel, word, powerpoint, outlook)
  • Rugalmas, önálló, illetve csapatban történő munkavégzésre is egyaránt nyitott személyiség;
  • Megoldásorientált gondolkodásmód;

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Dinamikusan növekedő vállalat
  • Modern környezet, fiatal, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés és Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Csongrád, 6640 Rév István utca 3-5.