Az UNIX Autó Kft. Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója. Közel 30 éves múltra tekintünk vissza, Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több, mint 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket.

Most lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz csapatunkhoz, az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

(Budapest XIII. kerület)

Az alábbi feladatok bíznánk rád:

  • A teljes beszerzési folyamat menedzselését a megrendeléstől a beérkeztetésig
  • Meglévő beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelését; fuvarszervezés, EKÁER
  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartást (angol és magyar nyelven)
  • Beszállítók beszerzési volumenének figyelemmel kísérését
  • Termékek értékesítési támogatását

Amivel jó, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel
  • Legalább 1 év beszerzési területen szerzett tapasztalattal
  • Erős, tárgyalási szintű angol nyelvtudással szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Office programcsalád ismerettel (Excel)

Előnyben részesülsz, amennyiben:

  • Rendszerben való gondolkodás, stratégiai látásmód jellemez
  • Lendületes, proaktív személyiség vagy
  • Nem okoz gondot, ha németül kell beszélni / levelet írni

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres, piacvezető, magyar nagyvállalatnál
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1139 Budapest XIII. Frangepán u. 55-57.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.