Szintetika Kft.
Csatlakozz hozzánk

Beszerző

pozícióba!
Otthonosan mozogsz a  beszerzés világában és szereted a pörgést?
30 éve működő lakástextilek és karnisok nagykereskedelmével és gyártásával foglalkozó cégünkhöz lelkes kollégát keresünk, aki nem csak határozott és felelősségteljes, de szeretne ötleteivel is hozzájárulni fejlődésünkhöz.

Főbb feladatok, munkák:

Erre számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz:
  • Partnerekkel napi szintű kapcsolattartás
  • Új beszállítók és termékek felkutatása, piacelemzés, beszállítók versenyeztetése
  • Fejlesztett termékek gyártási adaptációja: összeszerelési folyamatok meghatározása, betanítása
  • Karnis termékek beszerzési folyamatának teljes körű koordinálása (rendelések megtétele, folyamatos nyomonkövetés, vámkezelés intézése)
  • Mennyiségi és minőségi eltérések ügyintézése a beszállítókkal, reklamáció dokumentálása
  • Lezajlott beszerzési folyamatok utókövetése, szerződések teljesítésének figyelemmel kisérése
  • Ártárgyalások
  • Termékkör készletgazdálkodása, termékek árazása
  • Értékesítést elősegítő eszközök fejlesztése, katalógusok elkészítésében való részvétel
  • Termékspecifikációk egyeztetése a társterületekkel
  • Statisztikák összeállítása, adatok elemzése
  • Nemzetközi kiállításokon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amellett, hogy képes vagy kézben tartani a több szálon futó feladatokat, szükségünk lesz még:
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség (BSc)
  • Legalább 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv magabiztos, tárgyalóképes ismerete
  • MS Office (kiemelten MS Excel) magas szintű ismerete
  • Lényeglátás, komplex gondolkodás
  • Önálló feladatmegoldó képesség, terhelhetőség
  • Gyors felfogóképesség, nyitottság az újdonságokra
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Amit cserében nyújtani tudunk:
  • Összetartó csapat, ahol sosem fogsz unatkozni
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést igénylő feladatkör
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Versenyképes fizetés juttatásokkal
  • Külföldi üzleti utak a beszállítókhoz, kiállításokra
  • Lehetőség szakmai és személyes fejlődésre

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés
  • Ellátási lánc

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

9023 Győr, Mészáros Lőrinc utca 5.

Ha magadra ismertél, küldd be hozzánk a fényképes, szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintással!