A Richter Gedeon

Dorogi Fióktelepe

Beszerző

pozícióra munkatársat keres

Referencia szám: 30016472

Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége,

a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a Közép-Kelet-Európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Főbb feladatok

  • ajánlatkérés, ajánlatok értékelése, szállító kiválasztása az igénylő jóváhagyásával;
  • ártárgyalások lefolytatása, szállítási féltételek kidolgozása;
  • megrendelések, szerződések elkészítése és rögzítése SAP-ban;
  • folyamatos kapcsolattartás a szállítóval és az igénylővel;
  • új beszerzési források felkutatása;
  • a teljes beszerzési dokumentáció nyilvántartása és őrzése az irattározási rendnek megfelelően;
  • garanciális ügyek intézése.

Követelmények, elvárások

  • műszaki vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség;
  • jó tervező-szervező készség;
  • középfokú angol nyelvismeret;
  • stratégiai gondolkodás;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség, nagy munkabírás, precizitás, pontosság.

Előnyt jelent

  • SAP ismerete.

Amit kínálunk:

  • Kiterjedt juttatási rendszer;
  • csoportos élet- és baleset biztosítás;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • Dorogra költözés esetén szolgálati lakásban szállás lehetőséget biztosítunk;
  • gondoskodó, családias légkör.

Kérjük, hogy jelentkezése során szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.