ENERGIABÖRZE Kft.

Munkatársat keresünk

Beszerző részmunkaidőben (4 órás)

pozícióba.

Az Energiabörze egy dinamikusan fejlődő hazai tulajdonú társaságcsoport, melynek legfőbb tevékenysége kapcsolt hő- és villamosenergia-termelése és értékesítése. A cégcsoport forgalma dinamikusan bővül, az ehhez kapcsolódó beszerzési folyamatok segítésére keressük új munkatársunkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • A társaságcsoport szolgáltatás és termék beszerzéseinek magas színvonalú lebonyolítása a szervezet irányelveinek betartásával;
  • A beszerzési igények teljes körű egyezetetése az igénylőkkel, a beszállítói kör megkeresése;
  • Igényes, precíz tender anyagok összeállítása,
  • Beszerzések lefolytatása és a beérkezett ajánlatok értékelése az igénylők bevonásával;
  • Szerződések, megrendelések előkészítése, bonyolítása;
  • A beszerzési folyamatokkal kapcsolatos egyéb operatív ügyintézések;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki, termelési területen szerzett minimum 3 év beszerzési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Szerződéskötésben szerzett jártasság

Elvárt képességek, készségek:

  • Erős tárgyalási és jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktivitás, problémamegoldás, kreativitás
  • Pontosság, precizitás
  • Együttműködés

Amit kínálunk:

  • Részmunkaidőben (4 órás) történő munkavégzés; beszerzésesektől függő rugalmas időbeosztással és munkaóra elszámolással
  • Otthonról történő munkavégzés (koronavírus korlátozások után is)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Elek utca

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését és a kritériumoknak megfelelve szeretné megpályázni, akkor kérjük küldje magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát ’Beszerző Részmunkaidőben (4 órás)’ jeligére.
A pályázatokat folyamatosan értékeljük, amennyiben egy pályázat felkeltette az érdeklődésünket, telefonon fogjuk felvenni a kapcsolatot a jelentkezővel.