Feromix Kft.

Cégünk 1993 óta meghatározó szerepet tölt be a Magyar piacon. 2011.-ben nyitottuk meg áruházunkat, hogy ügyfeleinket még igényesebben tudjuk kiszolgálni. Bővebben itt: https://www.venezia.hu/rolunk_4

Bővülő csapatunkba keressük most leendő kollégánkat -

BESZERZŐ REFERENS

munkakörbe 1 főt.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyárakkal való kapcsolattartás és folyamatos egyeztetés a beszállítók által vállalt határidők tartására,
  • Szállítások megszervezése (minden szükséges adminisztráció elvégzése, szükség esetén EKAER)
  • a rendelésállomány nyomon követése a vevő igények alakulásának megfelelően,
  • a megfelelő mennyiségű készlet biztosítása és szinten tartása,
  • a beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • ár-összehasonlítások-, kimutatások-, statisztikák készítése, árajánlatok bekérése
  • vállalatirányítási rendszer használata (ERP),
  • készletkezelés (gépi leltározás, gyártási folyamatok adminisztrációja)
  • folyamatos kapcsolattartás a beszerzőkkel és értékesítőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • bejegyzés mentes hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • angol nyelv középfokú,
  • gyors észjárás, kiváló problémamegoldó képesség, műszaki affinitás
  • MS Office, és egyéb vállalatirányítási szoftver (ERP) felhasználói szintű ismerete
  • önállóan és csapatban is tudjon dolgozni,
  • új szakmai ismeretek gyors elsajátítására való készség
  • precizitás, proaktivitás
  • magasfokú stressztűrő képességgel rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó a munkába járáshoz.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú, gazdasági vagy műszaki végzettség
  • 3-5 éves beszerzésben szerzett tapasztalat, építőipari területen (Csempe, szaniter)
  • olasz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy európai szintű cégénél,
  • családbarát, stabil munkalehetőség,
  • alkalmazotti jogviszony
  • hosszú távú, megbecsült pozíció
  • felelősségteljes, önálló munkakör,
  • kulturált, ergonomikus, modern munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1152 Budapest, Városkapu utca 8.

  • Munkavégzés helye: 1152 Budapest, Városkapu utca 8.
  • Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük, a "Jelentkezem" gombra kattintva.