Igazán profi vagy a beszerzésben?

Erősséged a szervezés, a kapcsolattartás és a pontosság?

Légy részese közös sikereinknek és csatlakozz fiatal csapatunkhoz!

Büszkék vagyunk arra, hogy a 20 éve alapított Piramis Építőház Kft. az egyik leggyorsabban fejlődő építőanyag kereskedés Pest megyében. Az újHÁZ Centrum kiemelt tagjaként számunkra legfontosabb a vásárlóink bizalma és elégedettsége. 140 kollégánk és 20 tehergépjármű dolgozik azon, hogy vásárlóink örömmel térjenek vissza hozzánk.

2020-as dolgozói elégedettség-mérésünk alapján kollégáink 96%-a ajánlaná ismerőseinek, barátainak ezt a munkahelyet.

Bővülő csapatunkba

BESZERZŐ

munkakörbe várjuk új csapattagunkat, aki lendületes és proaktív munkájával szívesen hozzájárulna közös sikereinkhez!

A munkavégzés helye:

Göd

Miért válassz minket?

  • Mert teret adunk arra, hogy egy felelősségteljes pozícióban megvalósítsd szakmai ötleteidet,
  • Teljes körű szakmai támogatásban, rendszeres szakmai képzésekben részesülhetsz,
  • Mert folyamatosan növekszünk, így az ebben rejlő személyes fejlődési kibontakozási, lehetőségekkel Te is élhetsz,
  • Versenyképes, stabil jövedelmet biztosítunk,
  • Stabil céges háttér és
  • Megbízható csapat áll majd mögötted.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Az operatív beszerzési folyamatok önálló működtetése – rendelések koordinációja, kedvezőbb beszerzési árak elérése, a beszerzéshez kapcsolódó teljeskörű adminisztráció;
  • A Rád bízott szállítókhoz tartozó cikkelemek készleteinek optimális szinten tartása;
  • Beszállítókhoz kapcsolódó ügyek kezelése, velük való folyamatos kapcsolattartás;
  • A versenyképes termékszortiment kialakításában való részvétel;
  • Új, potenciális beszállítók keresése;
  • A beszerzési szervezetben működő adminisztrációs rendszerek naprakészségének biztosítása;
  • Szoros együttműködés a beszerzéshez kapcsolódó társterületekkel és az újHÁZ Centrum központjával;
  • Rendszeres és eseti statisztikák, riportok készítése;
  • Projektekben való részvétel;
  • Éves leltár előkészítésében és lebonyolításában való részvétel.

Te vagy a mi jelöltünk, ha:

  • Min. 3 éves beszerzői tapasztalat áll mögötted;
  • Középfokú v. felsőfokú végzettséggel rendelkezel, preferáltan közgazdasági területen;
  • Jó szervezési képességekkel, logikus gondolkodással rendelkezel;
  • Proaktív személyiség vagy, aki egyben fejlett problémamegoldó képességekkel rendelkezik;
  • Erős vagy az adminisztráció területén, munkád kiemelkedő pontossággal, önállóan végzed;
  • Magas szinten kezeled a számítógépet felhasználóként, vállalatirányítási rendszer használatában jártas vagy;
  • Vevőorientált attitűddel, csapatszellemű hozzáállással; nyitott, udvarias és közvetlen személyiségeddel számíthatunk rád;
  • Nyitott vagy az építőanyagok iránt.

Előnyt élvezel a többi jelölttel szemben, ha:

  • Építőipari tapasztalatokkal rendelkezel
  • Jártas vagy a Vectory vállalatirányítási rendszer használatában.

Mit szeretnek kollégáink leginkább a Piramisban?

  • „Nagyra értékelem közvetlen kollégáimat.”
  • „Családbarát, odafigyelnek az alkalmazottakra.”
  • „A pozitív, rugalmas hozzáállást, a családcentrikusságot és a jó csapatot.”
  • „Az elkötelezettséget, az empátiát, az egyértelmű célokat.”
  • „Stabil, megbízható megélhetést biztosító munkahely.”
  • „Folyamatos a fejlődés, az újításra való törekvés.”
  • „Példaértékű a segítőkészség és a fejlődési vágy – a megvalósulás gyors üteme.”

Ha még többet szeretnél megtudni kollégáink véleményéről és cégünkről, nézd meg honlapunkat!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2132 GÖD, PESTI út 131.

Szeretnél többet tudni?

Ha a fentiek alapján el tudod magad képzelni nálunk, akkor kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzod, valamint motivációs leveled fizetési igényed megjelölésével és esetleges referenciáid megadásával küldd el nekünk.