Pályázatot írunk ki  teljes munkaidős állás betöltésére:

Beszerző

Munkavégzés helye: Budapest

Szereted, ha a napjaid mozgalmasan telnek?

Motivál, ha bíznak a tárgyalási készségedben és piacismeretedben?

Sikerként könyveled el, ha stratégiai feladatokkal látnak el?

Ha így van és fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből, akkor Téged keresünk!

Mit nyújtunk?

Nálunk szükség van a tudásodra, a tapasztalatodra, valamint a felelősségteljes, önálló munkavégzésedre!

2001 óta vagyunk a piacon és folyamatosan bővülünk, így hosszú távon számíthatsz ránk.

Nálunk egy olyan exkluzív világban találod magad, ami semmivel össze nem hasonlítható, egyedi és különleges.

Fiatalos, motivált csapatunkban garantált a jókedv!

Feladatok:

  • Beszállítói tárgyalások önálló lebonyolítása
  • Kondíciós tárgyalásokban való aktív részvétel
  • Kategória management
  • Piackutatás és belső elemzések készítése
  • Új beszállítók felkutatása, új beszerzési források kialakítása
  • Folyamatok optimalizálásában való részvétel

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi (preferáltan kereskedelmi/ közgazdasági) diploma
  • Minimum 1-3 éves beszerzésben szerzett tapasztalat (előny: kiskereskedelem)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Német nyelv ismerete előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Stratégiai gondolkodás
  • Magas szintű kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Kiemelkedő analitikai és multi-tasking képesség
  • Vásárló orientált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Mobiltelefon
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Exkluzív munkakörnyezet a belváros szívében
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest