A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Beszerző - 53457

36703650100

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat által forgalmazott barkács, lakberendezési termékek beszerzése,
  • A készletek folyamatos figyelése és az optimális szinthez szükséges rendelések összeírása és elküldése a szállító partnerek részére.
  • Az árubeszállítások megszervezése, folyamatos optimalizálása,
  • Készletgazdálkodáshoz szükséges statisztikák, kimutatások elkészítése, feldolgozása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2-3 év szakmai gyakorlat beszerzői vagy beszerzéssel kapcsolatos munkakörben
  • Árugazdálkodási ismeretek
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Excel, Word programok felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • 20 éve Magyarországon működő stabil hátterű vállalkozás
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos feladatok

Megbízó profilja:

  • Lakberendezési-, barkács termékek nagykereskedelmével foglalkozó magyar tulajdonban lévő vállalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítás, Logisztika vezető

Munkavégzés helye:

Kővágószőlős

Érdeklődni lehet: 36703650100

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857