Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

Komárom

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Beszerző

A VIATRIS egy új globális gyógyszeripari nagyvállalat, melynek részeként a Mylan Hungary Kft is küldetésének tekinti, hogy világszerte és az élet minden szakaszában egészségesebb életet biztosítson az emberek számára.

A komáromi telephely a vállalat stratégiailag fontos csomagolási központja. Közel 100 millió késztermék analitikai vizsgálatát, felszabadítását és disztribúcióját végezzük. A komáromi telephely a vállalat európai régiós minőségellenőrzési központja, ahol az Európai Unióban értékesített, az üzemben vagy az Európai Unió más országaiban, illetve harmadik országban csomagolt termékek minőségellenőrzését és felszabadítását végezzük. Az Európai Unióban az egyik legmodernebb és legnagyobb minőségellenőrzési laborral rendelkezünk. Egyben mi vagyunk az európai régió Minőségügyi kiválóság központja.

Közel 500 főre nőtt a munkavállalók létszáma, akik oktatására, taníttatására és fejlesztésére jelentős figyelmet fordítunk.

Feladatok:

  • A vállalatirányítási rendszer által generált beszerzési igények rendeléssé transzformálása, SAP-n kívüli igények megrendelése az SAP rendszerben, egyeztetve a társosztályokkal.
  • A rendelések nyomon követése, termelési igények változásának követése. Ciklikus és egyedi riportok készítése.
  • Folyamatos aktív kapcsolattartás a belföldi és külföldi csomagolóanyag beszállítókkal.
  • Szállítási reklamációk elkészítése, kiküldése és nyomon követése, a szerződések vállalati politikának való megfelelőségének ellenőrzése. Szállítási hibák, késedelmek megbeszélése a szállítókkal, éves szállítói értékelések kezelése, árengedmények tárgyalása.
  • A szállítási, titoktartási és szolgáltatási szerződések menedzselése a vállalat szerződéskezelő rendszerében, a szerződések és kiegészítéseik betöltése, a kész szerződések nyomtatása és aláíratása a Mylan Hungary Kft. illetékeseivel és a partnerekkel.
  • A vállalat Változáskezelési Rendszerének használata.
  • Szoros együttműködés a Termelés Tervezőkkel a legoptimálisabb terv kidolgozásában. Grafikai és technológiai váltások követése és aktív részvétel ezen projektekben.
  • Munkakörhöz kapcsolódó egyéb projektekben történő részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, logisztikai végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Magabiztos MS Office (Excel) ismeretek
  • SAP ismeret
  • Beszerzési területen szerzett 2-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű szerződés (2 év)
  • Kiemelkedő alapbér
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Ingyenes étkezés
  • Bejárás támogatás
  • Letelepedési támogatás
  • Dolgozói biztosítás
  • Egészségügyi szűrés
  • Angol nyelvoktatás
  • Tiszta, gyógyszeripari környezet