Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Beszerző munkatárs

Feladatok:

  • Stratégiai anyagok (alap és segédanyagok) beszerzése, logisztikai felügyelete
  • A gyár működéséhez szükséges egyéb anyagok, alkatrészek és szolgáltatások beszerzése, ártárgyalások lefolytatása, szerződések előkészítése és felügyelete
  • A cég vállalatirányítási rendszerébe a készletgazdálkodási adatok felvitele, frissítése, a megrendelések elkészítése, a szállítási határidők betartásának figyelése
  • Heti és havi beszerzési riportok elkészítése
  • Új beszállítók felkutatása, fejlesztése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Folyamatos költségcsökkentés

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Beszerzési területen és / vagy logisztikában szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség, határozottság, eredmény- és költség-orientált szemlélet

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Köles utca 5.

Egyéb juttatások:

cafeteria

A pályázathoz kérjük, mindenféleképpen adja meg bruttó bérigényét!

A szakmai önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.