J.H.Ziegler Magyarország Kft.
  • A J. H. Ziegler cégcsoport műszaki textíliákat gyárt döntően autó- és ipari felhasználásra. A társaság további növekedésének biztosítására pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

  • Beszerző munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • Alap- és segédanyagok készletellenőrzése, megrendelése
      • Raktárkészlet optimalizálása
      • Szállítókkal való kapcsolattartás, szerződések nyomonkövetése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum középfokú végzettség
      • Kommunikációképes német nyelvtudás
      • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
      • Csapatmunkára való hajlandóság, precizitás
      • Számítógépes ismeretek (MS Office)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Angol nyelvtudás
      • MS Navision használatával tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes bérezés és cafeteria
      • Stabil munkahely
      • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
      • Oktatásokon és tanfolyamokon való részvételi lehetőség, szakmai fejlődés
      • Változatos feladatok és projektek

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2943 Bábolna, Ipar utca 3.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, nyelvtanulás támogatása

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el nekünk

    • fényképes szakmai önéletrajzát
    • iskolai végzettségét igazoló dokumentumok másolatát
    • motivációs levelét