FIRE LIGHT Kft.

Beszerző munkatárs

A FireLight Kft. öngyújtó és dohányzási kiegészítőket forgalmazó cég a következő pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszerzési folyamatok teljeskörű nyomonkövetése, adminisztrációja
  • Napi szintű kapcsolattartás a külföldi és belföldi beszállító partnerekkel
  • Beszerzési rendelések és szerződések elkészítése
  • Új beszállítók felkutatása, versenyeztetése, szerződéses feltételek egyeztetése
  • Készletoptimalizálás
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a társosztályokkal (értékesítés, logisztika, pénzügy)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Távol-keleti beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • magabiztos excel használat
  • kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívást, fejlődési lehetőséget
  • stabil, hosszútávú munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • modern irodai környezet
  • fiatalos, családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4031 Debrecen, Házgyár utca 14.

Fényképes szakmai önéletrajz