Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő Élelmiszeripari cég pályázatot hirdet az alábbi pozícióba:

Beszerző munkatárs

Feladataid lesznek:

  • Termékek beszerzési folyamatának teljes körű koordinálása. Szállítások előkészítése (folyamatos nyomon követés, vámkezelés megrendelése)
  • Mennyiségi és minőségi eltérések ügyintézése a beszállítókkal, reklamáció dokumentálása
  • Partnerekkel napi szintű kapcsolattartás, jó partneri kapcsolat kialakítása, ápolása, tevékenységeik minősítése, értékelése
  • Termékspecifikációk egyeztetése az érintett területekkel
  • Új beszállítók keresése, piacelemzés
  • Lezajlott beszerzési folyamatok után követése, szerződések teljesítésének figyelemmel kisérése
  • Statisztikák összeállítása, adatok elemzése, partnerenként, jövedelmezőség, konstrukció függvényében
  • A csoport tevékenységével összefüggő nyilvántartások vezetése

Elvárásaink az ideális pályázóval szemben:

  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban (napi munkavégzéshez szükséges)
  • Külkereskedelmi végzettség
  • 2-5 év releváns, Gyógyszer vagy Étrend kiegészítő beszerzési területen szerzett tapasztalat.
  • Jó kommunikációs és tárgyaló készség
  • Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség
  • Dinamikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek .Kiemelt Excel tudás.

És mit kínálunk cserébe?

  • Versenyképes jövedelmet
  • Kihívásokkal teli munkakört, szakmai fejlődési lehetőséget
  • Lehetőséget, hogy nemzetközi kapcsolatokat építs
  • Jó hangulatot és egy összetartó csapatot

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázati anyagában kérem tüntesse fel Fizetési igényét.

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beszerző munkatárs
  • Rövid pozíció név: Beszerző munkatárs
  • Hirdető cég: Élelmiszeripari cég
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Termékek beszerzési folyamatának teljes körű koordinálása. Szállítások előkészítése (folyamatos nyomon követés, vámkezelés megrendelése) Mennyiségi és minőségi eltérések ügyintézése a beszállítókkal, reklamáció dokumentálása Partnerekkel napi szintű kapcsolattartás, jó partneri kapcsolat kialakítása, ápolása, tevékenységeik minősítése, értékelése Termékspecifikációk egyeztetése az érintett területekkel Új beszállítók keresése, piacelemzés Lezajlott beszerzési folyamatok után követése, szerződések teljesítésének figyelemmel kisérése Statisztikák összeállítása, adatok elemzése, partnerenként, jövedelmezőség, konstrukció függvényében A csoport tevékenységével összefüggő nyilvántartások vezetése
  • Elvárások: Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban (napi munkavégzéshez szükséges) Külkereskedelmi végzettség 2-5 év releváns, Gyógyszer vagy Étrend kiegészítő beszerzési területen szerzett tapasztalat. Jó kommunikációs és tárgyaló készség Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség Dinamikus személyiség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek .Kiemelt Excel tudás.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-21