P-Logist Hungary Kft.
Munkatársat keresünk

Beszerző logisztikus

pozícióba.
A P-Group egy teljes mértékben magyar tulajdonú cégcsoport. Tevékenységi köreinket divíziókra osztottuk: generálkivitelezés, szerkezetépítés, épületgépészet, épületvillamosság és tervezés. Cégcsoportunk jelenleg több, mint 50 főt foglalkoztat, a szak- és segédmunkásoktól kezdve egészen a képzett mérnökökig. Tulajdonosaink és vezetőink is napi szinten veszik ki részüket a cégcsoport életéből, így a személyes kontaktus folyamatos a Munkatársainkkal.
A P-Group tagjaként a P-Logist Hungary Kft. építőanyag-kereskedelemmel és a cégcsoporti raktározással, fuvarszervezéssel foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

  • építőipari cégcsoport készletnyilvántartásának pontos vezetése (bejövő-kimenő szállítólevelek adminisztrációja, raktár bevétel-kiadás, raktárközi átadások, stb.) Kulcs-Soft ügyviteli rendszerben
  • folyamatos kapcsolattartás a termelésben résztvevő munkatársakkal és külső partnerekkel, beszállítókkal
  • termeléshez kapcsolódó anyagok és eszközök megrendelése és a folyamat végigkövetése
  • árajánlatok bekérése, árdöntések előkészítése
  • fuvarszervezési feladatok ellátása (folyamatos felügyelet, a szállító és a munkatársak folyamatos tájékoztatása)
  • vállalati gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • építőipari anyagok, eszközök ismerete
  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Microsoft Office programok (elsősorban: Excel, Word, Outlook), valamint Kulcs-Soft ügyviteli rendszer ismerete, magabiztos használata
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • jó kommunikációs képességek
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • építőiparban szerzett tapasztalat
  • ukrán/orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • megegyezett munkabér korrekt kifizetése
  • tulajdonosok, ügyvezetők részt vesznek a mindennapi munkavégzésben
  • hosszútávú munkalehetőség
  • türelem az új munkavállalók felé
  • tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

330.000 - 500.000 Ft

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

2351 Alsónémedi

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kattintson a  "Jelentkezem" gombra vagy küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címünkre!