BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk a magyar élelmiszer kereskedelemben meghatározó szerepet betöltő vállalat. Hazai forgalmazóként nagy világmárkák magyarországi képviseletét látja el, valamint egyedi saját márkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeit kielégítve.

Csapatukba keresünk most az alábbi pozícióba munkatársat:

BESZERZŐ / LOGISZTIKUS

Beszerző / Logisztikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Külföldi szállítások teljes körű intézése
  • Kapcsolattartás a külföldi gyártókkal angol nyelven, tárgyalások a beszerzendő áru paramétereivel kapcsolatban, szállítási és fizetési kondíciók egyeztetése, havi forgalmi kimutatások készítése
  • Nemzetközi árufuvarozás szervezése, kamionok irányítása
  • Fuvarok nyomon követése és ellenőrzése, időkapuk ellenőrzése és foglalása
  • Kapcsolattartás a megbízókkal és alvállalkozó partnerekkel
  • Együttműködés a társosztályokkal és a raktárral
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Új beszállító partnerek felkutatása, szerződések előkészítése, megkötése
  • Éves beszerzési tervek elkészítése, megvalósítása
  • Versenytársfigyelés, piaci trendek követése
  • EKAER rendszer használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-5 éves beszerzői és logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Excel felhasználói szintű használata
  • Határozott, agilis, rugalmas személyiség
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • Jó és határozott kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Megegyezés szerint, tapasztalat függvényében
  • Támogatott az otthoni munkavégzés időszakosan
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető iroda
  • Családias irodai környezet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, II. kerület
  • Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!