Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Beszerző

Feladatok:

  • Stratégiai beszerzésben aktív részvétel, operatív beszerzők támogatása
  • Ártárgyalások lebonyolítása, beszállítók versenyeztetése
  • Meglévő beszállítókkal napi kapcsolattartás, új partnerek felkutatása, szerződés kötések előkészítése
  • Beszerzési költségek, feltételek folyamatos optimalizálása
  • Tevékenységhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése, adatbázisok kezelése, kimutatások, riportok készítése

Munkavégzés helye:

Dunavarsány, Neumann János utca 1.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Beszerző munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Pontos, gyors munkavégzés
  • Magabiztos MS OFFICE ismeretek (Excel, Powerpoint)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozottság
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat/üzemanyag támogatás)
  • Egyéb juttatások
  • Fiatalalos, lelkes, összetartó csapat
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet

Előny:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Műszaki beszerzés területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen!