Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Magyar építőanyag értékesítő cég munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Beszerző

    Érdeklődsz a beszerzés területe iránt, hogy hogyan történik vállaltunknál egy vevői igényre történő beszerzés? Szívesen kommunikálsz partnerekkel? Érzel magadban kellő érdeklődést, affinitást, kitartást, hogy a beszerzési csapatunk tagja legyél? Akkor légy bátor és merész, még ma jelentkezz, mert egy fiatalos csapat és lendület várja az új kollegát.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • diszponálás, alapanyag rendelés
  • nyitott szállítói megrendelések nyomon követése, határidőre történő beérkeztetése
  • visszaigazolási dátumok rögzítése
  • szállítói emlékeztető, s figyelmeztető kezelése
  • helyettesítő termékekről való gondoskodás
  • szállítói számlák rögzítése
  • szállítói reklamáció és jóváírás kezelése
  • beszerzési árak karbantartása
  • akciók követése, piac figyelése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • közép- vagy felsőfokú kül-/kereskedelmi végzettség
  • magabiztos Ms Office ismeret
  • Releváns gyakorlati tapasztalat beszerzés területén
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Csapatban való együttműködés
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos vállalati háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2085 Pilisvörösvár, Budai út 18/c.

Jelentkezni lehet „Jelentkezem” gombon keresztül bérigény megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beszerző
  • Rövid pozíció név: Beszerző
  • Hirdető cég: Hofstadter Építőanyag Centrum Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Pilisvörösvár
  • Feladatok: beszállítókkal való kapcsolattartás diszponálás, alapanyag rendelés nyitott szállítói megrendelések nyomon követése, határidőre történő beérkeztetése visszaigazolási dátumok rögzítése szállítói emlékeztető, s figyelmeztető kezelése helyettesítő termékekről való gondoskodás szállítói számlák rögzítése szállítói reklamáció és jóváírás kezelése beszerzési árak karbantartása akciók követése, piac figyelése
  • Elvárások: közép- vagy felsőfokú kül-/kereskedelmi végzettség magabiztos Ms Office ismeret Releváns gyakorlati tapasztalat beszerzés területén Önálló munkavégzés Terhelhetőség, rugalmasság Csapatban való együttműködés Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-16
  • Lejárati dátum: 2018-05-30