Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Érdeklődne?

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát!

Ha kérdése merülne fel, hívjon minket bátran a 06/34/588-975-ös telefonszámon.

Güntner-Tata Kft.
2890 Tata
Szomódi út 4.
Tel.: 34/588-500

A Güntner-Csoport a hőcserélőgyártás területén piacvezető vállalatcsoport, amely minden kontinensen gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és szervízhálózattal rendelkezik. Jelen van partnerei számára minden piacon 3000 alkalmazottal világszerte és gyártó üzemekkel Németországban, Magyarországon, Indonéziában, Mexikóban, Brazíliában és Oroszországban. Évtizedes szakmai tapasztalattal és az innovatív technológiák és kutatási eredmények következetes integrációjával biztosítjuk a magas minőségi színvonalat. Felhasználóink körébe tartozik többek között a nemzetközi autóipar, élelmiszeripar, gyógyszeripar és a számítógépes ipar, valamint a különböző állami intézmények.

Beszerzési részlegünk bővítése céljából keressük új munkatársunkat – akár azonnali kezdéssel - az alábbi paraméterekkel:

Beszerző

Feladatok:

  • Ajánlatkérések készítése
  • Beérkezett ajánlatok elemzése és kiértékelése
  • Beszerzési tárgyalások előkészítése
  • Új beszállítók felkutatása és kiértékelése
  • Keretszerződések előkészítése, tárgyalások lefolytatása és a szerződések megkötése
  • Megrendelések készítése és bonyolítása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Készletszintek elemzése
  • Feleslegessé vált anyagok feltárása és értékesítése
  • Költségcsökkentési javaslatok előterjesztése, azok megvalósítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves, termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Határozott és magabiztos tárgyalási fellépés
  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • 13. havi prémium
  • Cafetéria
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Güntner-Tata Hűtőtechnika Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beszerző
  • Rövid pozíció név: Beszerző
  • Hirdető cég: Güntner-Tata Hűtőtechnika Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Komárom-Esztergom megye
  • Város: Tata
  • Feladatok: Ajánlatkérések készítése Beérkezett ajánlatok elemzése és kiértékelése Beszerzési tárgyalások előkészítése Új beszállítók felkutatása és kiértékelése Keretszerződések előkészítése, tárgyalások lefolytatása és a szerződések megkötése Megrendelések készítése és bonyolítása Kapcsolattartás a beszállítókkal Készletszintek elemzése Feleslegessé vált anyagok feltárása és értékesítése Költségcsökkentési javaslatok előterjesztése, azok megvalósítása
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség Minimum 3 éves, termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat Határozott és magabiztos tárgyalási fellépés Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11