Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

- akik elkötelezettek és ambiciózusak

   - akik szenvedélyesek munkájukban

    - akik készek a folyamatos tanulásra

     - akik készek a döntéshozatalra

      - akiket a legapróbb részletek is érdekelnek

     - akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat

    - akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik

   - akik kíváncsiak és szívesen tanulnak

  - akik mernek kérdezni

- akik képesek rendszerekben gondolkodni

- akik az eredményeket tartják szem előtt

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

Beszerző (francia nyelvtudással)

Munkavégzés helye: KRONOSPAN-MOFA Hungary Zrt., 7700 Mohács, Budapesti országút 72.

Feladatok:

  • Alkatrészek és szolgáltatások beszerzése a termelés és az iroda részére
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, árajánlatok bekérése, összehasonlítása, kiértékelése
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése a beérkezésig
  • Folyamatos együttműködés más szakterületekkel, mint a gazdasági vagy műszaki osztállyal
  • Szállítói számlák ellenőrzése
  • Új beszállítók keresése

Elvárások:

  • Beszerzésben szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes francia nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Analitikus- és csapatorientált gondolkodásmód
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, kiváló juttatások
  • Nettó 15.000 Ft / hó jelenléti jutalom; 15 Ft / km útiköltség-térítés
  • Vállalati nyelvoktatás
  • Részvételi lehetőség egy világszinten piacvezető faipari vállalat sikerében és fejlődésében

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Abbas Leila – HR munkatárs

+36 69 529 536