Folyamatosan fejlődő, pécsi székhelyű, piacvezető gyártóipari partner cégünk munkatársat keres

Beszerző

pozícióba

Főbb feladatok

  • Alapanyagok, segédanyagok és egyéb termékek beszerzése, termékek felkutatása
  • Új beszállítók felkutatása, értékelése
  • Részlegek megrendeléseinek kezelése, készletellenőrzés
  • Kapcsolattartás, valamint tárgyalások önálló lebonyolítása a beszállítókkal német és magyar nyelven
  • Tárgyalások szervezése, szerződések előkészítése német és magyar nyelven
  • Megrendelések és szállítások szervezése, dokumentációja, időpontok után követése, megrendelések visszaigazolása, szállítások felügyelete
  • Együttműködés a többi részleggel (raktár, logisztika, minőségügy, termelés)
  • Nyilvántartások vezetése, napi adminisztráció
  • Visszaszállító levelek, reklamációk feldolgozása, kezelése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Minimum érettségi
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Terhelhetőség
  • Önálló döntéshozatali készség, csapatmunkára való hajlandóság, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség, határozott fellépés
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (műszaki szakirány)
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs