FASTRON H Kft. (FASTRON HUNGARIA KFT.)
  • A FASTRON Hungaria Kft. 1993 óta a nemzetközi Fastron-csoport tagjaként működik Tolna városában. Mechatronika gyáregység elsősorban az autóipar számára elektromechanikai szereléseket, míg a mechanika gyáregység automatizált lemezkivágási technológiákkal különböző fém alapanyagokból ipari készülékházak és belső alkatrészek mechanikus alkatrészek gyártását és szerelését végzi. A foglalkoztatottak száma meghaladja a 700 főt.

  • Beszerző

    Főbb feladatok, munkák:

      • Alapanyagok operatív beszerzése
      • Készletszint ellenőrzése a raktárral és termelési területekkel
      • Ajánlatkérések elkészítése, nyomon követése, megrendelések elkészítése és dokumentálása az integrált vállalatirányítási rendszerben
      • Beszállítókkal való kapcsolattartás
      • Folyamatos belső kommunikáció a kereskedelmi és termelési osztályokkal
      • Szerződéskötések előkészítése
      • Részvétel új beszállítók keresésében, tenderekben
      • Részvétel beszállítókkal kapcsolatos reklamációs folyamatban
      • Megtakarítási lehetőségek feltárása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Min. középfokú műszaki, vagy közgazdasági végzettség
      • Magabiztos angol nyelvtudás
      • Magabiztos számítástechnikai ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • ERP rendszer ismerete
      • Német nyelvtudás

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    7130 Tolna, Gém utca 1.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, nyelvtanulás támogatása

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát!