Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltjeinket gyárunk beszerzési csapatába várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön.

Beszerző (Direkt/Indirekt)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • alapanyagok operatív beszerzése a gyártás részére,
  • beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • beszállítói szerződések előkészítése a kereskedelmi feltételek rögzítésével,
  • folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal,
  • indirekt: árajánlatok bekérése vállalati igények alapján, minimum három beszállító tendereztetése (csomagoló anyag, szerszám stb),
  • direkt: vevői rajzok alapján, árajánlatkérés a lehetséges potenciális beszállítóktól,
  • a felmerülő problémák megoldása.

Elvárások:

  • beszerzés területen szerzett tapasztalat,
  • közép- vagy felsőfokú végzettség,
  • aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban.

Előnyt jelent:

  • gyártó cégnél / autóiparban hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • SAP ismerete,
  • önálló, rugalmas munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Göd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.