A Datalogic globális vezető szerepet tölt be a több technológiájú automatikus adatrögzítő és ipari automatizálási piacokon. A vonalkód-olvasók, mobil számítógépek, érzékelők, képalkotó rendszerek és lézeres jelölő rendszerek világszínvonalú gyártójaként, a Datalogic innovatív megoldásokat kínál a teljes körű alkalmazások számára a kiskereskedelmi, szállítási és logisztikai, gyártási és egészségügyi ágazatokban.

A bolognai székhelyű Datalogic csoport 1972-es megalapítása óta, folyamatos fejlődésének köszönhetően, mára több mint 3000 munkavállalóval a világ 30 országában van jelen

Balatonboglári gyárunkba keresünk

beszerző

pozícióba új kollégát

Főbb feladatok:

  • PR és PO készítés az SAP rendszerben
  • Ütemezési megállapodások és keretszerződések kezelése
  • PO megerősítés, szállítási értesítés és bejövő szállítmány bevitele a rendszerbe
  • Anyaghiányok kezelése
  • A szállítási idő frissítése az SAP rendszerben, kiszállítások áttekintése
  • Heti előrejelzések megküldése a beszállítók részére
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Anyagkészlet szállításának meggyorsítása és a prioritások kezelése
  • Reklamációk orvoslása a Quality részleggel együttműködve
  • Tervezési részleggel való együttműködés

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség, felsőfokú előny
  • Hasonló munkakörben, gyártásban szerzett releváns, legalább 2 éves tapasztalat
  • Önálló, proaktív és konstruktív munkavégzés
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű Office, különösen Excel ismeret
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Kiváló munkakörnyezet, új, zöldmezős beruházás keretében épült infrastruktúra
  • Munkába járási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Balatonboglár

Jelentkezését magyar és angol nyelvű, bérigényt is tartalmazó Önéletrajzának megküldésével várjuk.