A CabTec Cégcsoport egy globálisan működő sikeres svájci vállalkozás, amely több mint 10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig bezárólag. A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai székhelyein dolgozó több mint 1000 munkatársa, valamint több mint 50 éves tapasztalata garantálja a stabilitást, megbízhatóságot.

Kecskeméti beszerzési csapatunk bővítésére keresünk, lelkes,

beszerző

munkatársat.

FELADATOK:

  • Termelési területek anyagellátásának napi szintű biztosítása
  • Beszállítói törzsadatok kezelése az árak és időpontok figyelembevételével
  • Éves keretrendelések lebonyolítása
  • Felmerülő anyaghiány kezelése és nyomon követése
  • Kimutatások, statisztikák és visszaigazolási dokumentációk elkészítése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség, vagy szakirányú felsőfokú OKJ-s képzés
  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 1-2 éves operatív beszerzési tapasztalat
  • Aktív középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség, rendszerszintű és logikus gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Stabilitás
  • Jó hangulatú közösség
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud pozíció pontos megjelölésével!