Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A svájci tulajdonú és székhelyű CabTec cégcsoport (www.cabtecgroup.com) a kábelkonfekcionálás kiemelkedő piaci szereplőjeként, közel 10.000 terméket kínál az egyszerű kábelektől a komplex kábelszerelvényekig.

Beszerző

feladatok:

  • termelési területek anyagellátásának napi szintű biztosítása
  • beszállítói törzsadatok kezelése az árak és időpontok figyelembe vételével
  • éves keretrendelések lebonyolítása
  • felmerülő anyaghiány kezelése és nyomon követése
  • kimutatások, statisztikák és visszaigazolási dokumentációk elkészítése
  • beszerzési anyaggazdálkodási folyamatok koordinálása, folyamatos fejlesztése
  • folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal
  • belső, alapanyagokra vonatkozó listák napi szintű aktualizálása, ellenőrzése, nyomonkövetése

AMIT VÁRUNK:

  • felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség, illetve szakirányú felsőfokú OKJ-s képzés
  • termelő vállalatnál szerzett minimum 1-2 éves operatív beszerzési vagy logisztikai tapasztalat
  • aktív középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, vállalatirányítási rendszerben való jártasság előnyt jelent
  • jó kommunikációs képesség, rendszerszintű és logikus gondolkodás

Amit kínálunk:

  • nagyvállalati környezet, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés, jó hangulatú munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét

a pályázati anyagot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni a pozíció pontos megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beszerző
  • Rövid pozíció név: Beszerző
  • Hirdető cég: ''CabTec'' Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: termelési területek anyagellátásának napi szintű biztosítása beszállítói törzsadatok kezelése az árak és időpontok figyelembe vételével éves keretrendelések lebonyolítása felmerülő anyaghiány kezelése és nyomon követése kimutatások, statisztikák és visszaigazolási dokumentációk elkészítése beszerzési anyaggazdálkodási folyamatok koordinálása, folyamatos fejlesztése folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal belső, alapanyagokra vonatkozó listák napi szintű aktualizálása, ellenőrzése, nyomonkövetése
  • Elvárások: felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség, illetve szakirányú felsőfokú OKJ-s képzés termelő vállalatnál szerzett minimum 1-2 éves operatív beszerzési vagy logisztikai tapasztalat aktív középfokú német és/vagy angol nyelvtudás MS Office felhasználói szintű ismerete, vállalatirányítási rendszerben való jártasság előnyt jelent jó kommunikációs képesség, rendszerszintű és logikus gondolkodás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: ''CabTec'' Kft.>