BÁRDI AUTÓ ZRT.

Beszerző(Budapest)

Feladataid lennének:

  • A meghatározott termékcsoportok beszerzése
  • Beszerzési folyamatok fejlesztése, megtakarítási lehetőségek keresése
  • A vállalat képviselete a hazai és a külföldi beszállítói tárgyalásokon
  • Kapcsolattartás a nemzetközi beszerzési csoport tagjaival
  • Az ajánlatok bekérése és értékelése, majd előkészítése a döntéshozóknak
  • Tárgyalások előkészítése és lebonyolítása
  • Új beszállítók feltérképezése, későbbi együttműködés előkészítése
  • Új tételek bevezetése a határidők betartása mellett

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú előny)
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Nyitott, proaktív, eredményorientált személyiség

Előny:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság, autóalkatrész ismeret

Amit nyújtunk neked:

  • Biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Folyamatos szakmai fejlődés és karrierút lehetősége
  • Külföldi szakmai fórumok látogatása
  • Versenyképes fix fizetés
  • Fiatalos, lendületes és összetartó csapat
  • Kulturált, tömegközlekedéssel és személygépjárművel is jól megközelíthető munkahely ingyenes parkolási lehetőséggel

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1089 Budapest, Orczy út 44-46.

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.