A Berkemann Hungary Bt. cipőgyár munkatársat

keres beszerző pozícióba

Munkaköri feladatok:

  • Diszponálás, alapanyag rendelés
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Beszállítói kiértékelések készítése
  • Beszállítói késedelmek/felszólítások kezelése
  • Elemzések készítése
  • Folyamatok fejlesztése, dokumentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Német nyelv ismerete kommunikációképes szinten
  • MS Office (Excel, Word, Powerpoint) felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • Határozottság
  • Nyitottság az új feladatokra
  • Csapatjátékos

Előnyök:

  • ERP rendszer ismerete
  • 1-2 éves beszerzési tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Mi kínáljuk:

Magyarország egyik legnagyobb, dinamikusan fejlődő, németországi anyavállalati hátterű cipőgyára építi magyarországi bázisát és csapatát. A magyarországi telephely a cégcsoport gyártáslogisztikai és termékfejlesztési központja.

Munkavégzés helye:

Kiskunfélegyháza, 6100 Majsai út 30.

Kapcsolatfelvétel:

Önéletrajzát és motivációs levelét, bérigényét küldje el Dobák Erzsébetnek a „Jelentkezem” gombon keresztül.
Ha kérdése van, várjuk hívását a 06 76 561 013-as telefonszámon hétköznap 07.00 – 15.00 között

Berkemann Hungary Bt.
6100 Kiskunfélegyháza . Majsai út 30. . www.berkemann.hu