BECK AND PARTNERS Kft.
Tapasztalt vagy beszerzési területen?
Szeretnél részt venni a beszerzési folyamatok kialakításában?
Szívesen részt vennél egy zöld mezős beruházásban?
Akkor olvass tovább, mert itt megtalálod ezeket a kihívásokat!
Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége, autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni.

Beszerző

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendelések lebonyolítása,
  • Készletek folyamatos figyelése, ellenőrzése és optimalizálása,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Új beszállítók felkutatása,
  • Tendereztetés, árajánlatok bekérése,
  • Időszakos beszállítói értékelések,
  • Alapanyag raktárak menedzselése (min/max készletszintek),
  • Riportok készítése,
  • SAP kezelés,
  • Leltározás,
  • Keletkező aluminium hulladékhoz kapcsolódó adminisztráció,
  • Beszerzési folyamatok fejlesztése,
  • Munkavégzés az IATF és ISO szabványoknak megfelelően,
  • Auditokon való részvétel,
  • Dokumentum archiválás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, preferáltan gazdasági területen,
  • Min. 3-5 éves tapasztalat nemzetközi gyártócégnél beszerzési VAGY logisztikai területen,
  • Középfokú angol nyelv tudás(szóban és írásban),
  • Magabiztos kommunikáció,
  • Proaktív hozzáállás,
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • Juttatások:
  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria,
  • Bejárási támogatás,
  • Mobiltelefon (magánhasználatra is), Laptop,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Családias hangulat,
  • Induló beruházás, így a rendszerek kialakításakor a cég számít a véleményedre, tapasztalatodra,
  • Változatos feladatok,
  • Tőkeerős cég,
  • Modern irodai környezet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP/ ERP vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat,
  • Intrastat ismeret,
  • EKAER ismeret,
  • Vám ismeret.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: 2021 augusztusáig Tata, majd utána Környe.
  • Munkaidő: Hétfőtől- péntekig napi 8 óra, 08.00- 16.30 óra.
  • Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!