AGRIMOTOR KFT
  • Az 1996-ban alapított Agrimotor Kft. piacvezető Magyarországon az elektromotoros fűnyírógépek, betonkeverők és permetező gépek piacán. Magyarországon közvetlenül szállítunk valamennyi barkács áruházba és hipermarketbe, emellett nemzetközi kereskedelemünk is jelentős, termékeink megtalálhatóak Lengyelországban, Csehországban, Szlovákiában, Németországban, Romániában, Olaszországban, Szerbiában, Ukrajnában, Oroszországban és Ausztriában.

    Termékeinkhez szinte minden alkatrészt magunk állítunk elő, emellett a motorgyártás, illetve a végszerelés is házon belül történik.

    Ennek megfelelően a két fehérgyarmati gyártó üzemünkben jó néhány technológiai terület megtalálható, mint például a préselés, alumínium öntés, forgácsolás, tekercselés, impregnálás, műanyag fröccsöntés, hegesztés és porfestés.

    Bővülő fehérgyarmati csapatunkba keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba:

  • Beszerző

    Főbb feladatok, munkák:

      • A gyártáshoz kapcsolódó alapanyagok, gyártási segédanyagok operatív beszerzési feladatinak ellátása
      • Kapcsolattartás hazai és nemzetközi beszállítókkal
      • Készletgazdálkodás
      • Megrendelések leadása, nyomon követése, teljesítések koordinálása a teljes beszerzési folyamatban
      • Új, potenciális beszállítók felkutatása, minősítése
      • Árajánlatok bekérése, kiértékelése
      • Részvétel a beszerzési folyamatok optimalizálásban, fejlesztésében

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Legalább középfokú végzettség, szakirányú, műszaki, illetve felsőfokú végzettség előny
      • 3-5 év operatív beszerzésben szerzett tapasztalat, gyártási területen szerzett beszerzői tapasztalat előny
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (elsősorban Outlook, Excel, termelésirányítási/ügyviteli program)
      • Precíz, folyamatszemléletű munkavégzés
      • Kiváló kommunikációs, érdekérvényesítői és problémamegoldó készség
      • Az állás betöltéséhez előnyt jelent a tárgyalóképes angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés
      • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
      • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
      • Hosszútávú karrierlehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    4900 Fehérgyarmat

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, a nettó bérigény megjelölésével.