Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Vass-Nyakas Kft.

Beszerzési vezető

munkatársat keres,
azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • Alapanyagok beszerzése
  • Műszaki tervek alapján kisebb anyagkigyűjtések elvégzése
  • Alvállalkozók, beszállítók felkutatása
  • Alvállalkozói árajánlatkérések elkészítése
  • Ártükrök készítése

Elvárások:

  • Építőipari beszerzésben szerzett tapasztalat, acél anyagok, építőanyagok ismerete
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete.

Előny:

  • Épület és csarnok kivitelezés terén szerzett tapasztalat
  • Anyaggazdálkodásban szerzett tapasztalat
  • AutoCad, ArchiCad felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal csapat, családias munkakörnyezet
  • Fejlődési-, karrier építési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy várjuk fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetősége elküldeni részünkre.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beszerzési vezető
  • Rövid pozíció név: Beszerzési vezető
  • Hirdető cég: Vass - Nyakas Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Alapanyagok beszerzése Műszaki tervek alapján kisebb anyagkigyűjtések elvégzése Alvállalkozók, beszállítók felkutatása Alvállalkozói árajánlatkérések elkészítése Ártükrök készítése
  • Elvárások: Építőipari beszerzésben szerzett tapasztalat, acél anyagok, építőanyagok ismerete Középfokú műszaki végzettség Jó kommunikációs készség Önálló, pontos, precíz munkavégzés Microsoft Office programok magas szintű ismerete.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-19
  • Lejárati dátum: 2018-07-03
Állás, munka még: Vass - Nyakas Kft.>