Megbízónk egy nagy hagyományokkal rendelkező, globálisan tevékenykedő külföldi tulajdonú gépgyártó vállalat, amely döntően exportpiacokra értékesíti termékeit. Az utóbbi 25 évben különösen dinamikus fejlődésnek indult és gyártmányai ma a világ élvonalába tartoznak. A magyarországi leányvállalathoz keresünk

BESZERZÉSI VEZETŐT

(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

feladatai:

  • Fő kapcsolattartóként ellenőrzi, értékeli, optimalizálja a beszállítói hálózat működését, a beszerzési forrásokat.
  • Új beszerzési forrásokat, kutat fel, beszállítói szerződéseket készít elő a logisztikai összköltség csökkentése és a minőség javítása érdekében.
  • Anyagköltség csökkentést célzó intézkedéseket dolgoz ki és a társszerveket bevonva megvalósítja azokat.
  • Irányítja, ellenőrzi az operatív beszerzők munkáját, felügyeli a napi termelés biztonságos anyagellátását.
  • Az integrált számítógépes irányítási rendszer beszerzési-készletgazdálkodási moduljának hatékony alkalmazásával, paraméterezésével, fejlesztésével optimalizálja a készletgazdálkodási rendszer működését.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Ideális pályázónk gépipari áru- és technológia-, valamint gazdasági ismerettel, beszerzői, logisztikai gyakorlattal rendelkező gépészmérnök, vagy gépésztechnikus.
    Angol nyelvtudás feltétel.
    Határozott fellépésű, jó érdekérvényesítő képességgel rendelkezik.
    Jól tud delegálni, a stratégiai feladatokra fókuszál és elkötelezetten képviseli a cég érdekeit.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 18511. pályázati számra hivatkozva várjuk.