Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízónk egy nagy hagyományokkal rendelkező, globálisan tevékenykedő külföldi tulajdonú gépgyártó vállalat, mely a világ számos országába értékesíti termékeit. Az utóbbi 25 évben különösen dinamikus fejlődésnek indult és gyártmányai ma a világ élvonalába tartoznak. A magyarországi leányvállalathoz keresünk

BESZERZÉSI VEZETŐT

(Kelet- Közép-Magyarország)

Feladatai:

  • irányítja az operatív beszerzési csapatot (4 fő)
  • karbantartja és ellenőrzi a rendelésállományt
  • felkutatja/biztosítja a beszerzési forrásokat, új beszállítói kapcsolatot hoz létre (a céges irányelvek szerint, az anyavállalattal egyeztetve)
  • szakszerűen működteti és optimalizálja a készletgazdálkodási rendszert
  • műszaki változásokhoz (ECR) kapcsolódó folyamatok végig vitele
  • fő felelőse az EKR-nek (kontrolling feladat)
  • fuvarköltségek felett diszponál
  • MRP futtatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Ideális pályázónk gépészmérnök, vagy gépésztechnikus végzettségű, gépipari-járműipari áruismerettel, MRP gyakorlattal és megfelelő gazdasági ismeretekkel rendelkezik. Angol nyelvtudás feltétel.
    Jó kiállású, érdekérvényesítő képességgel rendelkezik, jól tud delegálni, a stratégiai feladatokra fókuszál és elkötelezetten képviseli a cég érdekeit, határozott személyiség.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 18511. pályázati számra hivatkozva várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beszerzési Vezető
  • Rövid pozíció név: Beszerzési vezető
  • Hirdető cég: PSP Siklóssy & Partner Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Feladatok: irányítja az operatív beszerzési csapatot (4 fő) karbantartja és ellenőrzi a rendelésállományt felkutatja/biztosítja a beszerzési forrásokat, új beszállítói kapcsolatot hoz létre (a céges irányelvek szerint, az anyavállalattal egyeztetve) szakszerűen működteti és optimalizálja a készletgazdálkodási rendszert műszaki változásokhoz (ECR) kapcsolódó folyamatok végig vitele fő felelőse az EKR-nek (kontrolling feladat) fuvarköltségek felett diszponál MRP futtatása
  • Elvárások: Ideális pályázónk gépészmérnök, vagy gépésztechnikus végzettségű, gépipari-járműipari áruismerettel, MRP gyakorlattal és megfelelő gazdasági ismeretekkel rendelkezik. Angol nyelvtudás feltétel. Jó kiállású, érdekérvényesítő képességgel rendelkezik, jól tud delegálni, a stratégiai feladatokra fókuszál és elkötelezetten képviseli a cég érdekeit, határozott személyiség.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-16
  • Lejárati dátum: 2018-07-30
Állás, munka még: PSP Siklóssy & Partner Kft.>