Prohumán 2004 Kft.

Partnerünk német hátterű gyártócég, a Magyarországon 1991 óta stabilan működő egységükbe keresünk most szervezeti átalakulásoknak köszönhetően a beszerzési csapat élére új vezetőt.

Beszerzési vezető

A pozíció a kihívásoknak köszönhetően kiváló lehetőség már tapasztalat vezetők számára, illetve szívesen várjuk olyan szakemberek jelentkezését is, akik stabil beszerzési tapasztalattal rendelkeznek, s úgy érzik, úgy teljesedne ki igazán a szakmai karrierjük, ha egy vezetői pozícióban kamatoztathatnák tovább képességeiket!

Főbb feladatok, munkák:

  •  Beszerzési stratégiák kialakítása, végrehajtása és az ezzel kapcsolatos projektek menedzselése
  • Beszerzési árak kialakításában és kezelésében való aktív részvétel
  • Új beszállítói lehetőségek / partnerek feltérképezése
  • Benchmarking, a verseny- és piaci helyzetek figyelemmel követése, alkalmazása a stratégia megalkotásában
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése, megkötése
  • Projektbeszerzési feladatok elvégzésében részvétel
  • A felsővezetői kör proaktív tájékoztatása a mindenkori / jövőbeni beszerzési piaci környezetről és annak hatásairól

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gazdasági, műszaki vagy logisztikai felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Legalább 3 év beszerzési területen, gyártói környezetben szerzett tapasztalat
  • Vezetői szerepkörben szerzett tapasztalat, vagy nagyon erős senior beszerzői háttér, vezetői pozíció betöltéséhez megfelelő személyiséggel párosítva
  • Komplex feladatok átlátása, logikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli jelenléti bónusz biztosítása
  • utazási támogatás autó és tömegközlekedés esetén egyaránt

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6100 Kiskunfélegyháza

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk angol nyelvű önéletrajzát!