My HR Team Kft.

Beszerzési vezető

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Főbb feladatok, munkák:

Miskolci autóipari beszállító partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Gyártáshoz kapcsolódó alkatrészek és alapanyagok, teljes körű beszerzési folyamatának koordinálása felügyelete,
  • Beszerzői csapat vezetése, szakmai támogatása,
  • Meglévő és leendő ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás,
  • Új beszerzési források, partnerek felkutatása,
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötések lebonyolítása,
  • Ártárgyalások szervezése, előkészítése, önálló levezetése,
  • Költség és megtakarítás elemzés,
  • Riportálás a cégvezetés felé.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elsősorban gazdasági/műszaki/logisztikai felsőfokú végzettség,
  • Magabiztos angol nyelvtudás, amely a napi munkavégzéshez szükséges,
  • Beszerzési területen szerzett több éves szakmai tapasztalat,
  • Magabiztos SAP ismeret,
  • Magabiztos fellépés, proaktív hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés egyéni megállapodás alapján,
  • Stabil cégháttér,
  • Dinamikusan fejlődő vállalat.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a JELENTKEZEM gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.