Az ÉMI Nonprofit Kft. Magyarország legnagyobb komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, illetve szakértő és innovációs intézménye, több európai és nemzetközi szervezet tagja.
Vizsgálattal, ellenőrzéssel és tanúsítással közreműködik az építési termékek teljesítmény igazolásában. Szakértői és tanácsadói tevékenységével támogatja az építési szakterület résztvevőit. Vizsgálatokkal, kísérletek elvégzésével és tanulmányok készítésével segíti az építőipari vállalkozásokat az építőipari termék- vagy technológia fejlesztésében, közreműködik szakmai szabályozások és hatósági intézkedések előkészítésében.
Beszerzési Iroda

beszerzési vezető

munkatársat keres

Amiben számítunk leendő munkatársunk tudására, szakmai hozzáértésére:

  • Irányítja az Iroda működését a mindenkori hatályos Közbeszerzési törvényben, végrehajtási rendeletekben és egyéb vonatkozó jogszabályokban meghatározottak szerint valamint a vonatkozó, kötelezően alkalmazandó belső szabályzatok alapján.
  • Koordinálja és a társterületekkel együttműködve elvégzi a közbeszerzési értékhatár alatti, közbeszerzési eljárás keretébe tartozó, közbeszerzési eljárás alóli kivételi körbe tartozó beszerzéseket.
  • A közbeszerzési értékhatárt meghaladó eljárásokban koordinálja az eljárást, ellenőrzi a műszaki tartalmat, a szerződés szerinti teljesítést.
  • Gondoskodik a hatályos jogszabályokban előírt közzététel, kommunikáció és nyilvánosság biztosításáról.
  • Kapcsolatot tart a hivatalos közbeszerzési tanácsadóval és a kapcsolódó hatóságokkal.
  • Összeállítja a Társaság közbeszerzési tervét, támogatja a beszerzési folyamatokat.
  • Kapcsolódó jogszabályi változást figyelemmel kíséri, szükség esetén kezdeményezi a szabályzatok módosítását, elkészíti a módosító javaslatokat, szabályzatokat.

Amire mindenképpen szükség van a feladatok elvégzéséhez:

  • Jogi diploma;
  • Jogi és / vagy beszerzési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Kiemelkedő Word és Excel programkezelés;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Precíz és pontos munkavégzés;
  • Terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Kiemelkedő béren felüli juttatás;
  • Barátságos légkör;
  • Változatos feladatok;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Sportolási lehetőség;
  • Üdülési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Szentendre

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „beszerzési vezető” jeligével juttassa el részletes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Bővebb információért, kérjük, látogasson el honlapunkra a logónkra kattintva.