DENCO Kft.

Bővülő csapatunkba

Beszerzési vezető

munkatársat keresünk.

A 2000-ben alapított Denco  Kft. az építőipar  egyik meghatározó generál-kivitelezője

Főbb feladatok, munkák:

  • a vállalat direkt és indirekt beszerzésének támogatása
  • új beszállítók, beszerzési források felkutatása adott műszaki specifikáció alapján
  • szállítók értékelése, minősítése
  • különféle anyagokra és szolgáltatásokra vonatkozó árajánlatok bekérése, értékelése
  • tárgyalások esetleges lebonyolítása a partnerekkel, a szerződések előkészítése
  • direkt és indirekt beszerzések lebonyolítása, a beszerzési folyamat felügyelete
  • beszerzéssel kapcsolatos adatbázisok, nyilvántartások vezetése
  • a vállalkozási vezető döntése alapján, részvétel bizonyos csoport szintű ajánlati  tenderekben a mindenkor érvényben lévő eljárásrendek, feladat- és felelősségi körök betartásával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú/középfokú  műszaki végzettség,/építész vagy építőmérnők/
  • minimum 5 éves  építőipari / magasépítési szakmai tapasztalat (beszerzés vagy kereskedelem)
  • MS Office, és egyéb vállalatirányítási szoftver felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • új szakmai ismeretek gyors elsajátítására való készség
  • precizitás, proaktivitás
  • megoldás-centrikus munkavégzés
  • ügyfélorientáltság, jó érdekérvényesítő képesség a belső ügyfelek irányába

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vállaltírányítási rendszerben  végzett munkatapasztalat
  • Építész Felelös Müszaki Vezetöi jogosultság

Amit kínálunk:

  • Cégünk az egészséges és biztonságos munkavégzés feltételeit biztosítja
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvételt kínálunk
  • Projekt asszisztens segítséget adunk a  munkádhoz
  • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat biztosítunk
  • Lakhatási támogatás
  • Folyamatos fejlődési és vezetői készségek fejlesztését kínáljuk
  • Gondoskodó vállalatot valamint stabil hátteret nyújtunk
  • Bejárás bíztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

400.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő, Szabadság út 5.

 A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar  nyelvű  önéletrajzát!