Beszerzési / raktározási asszisztens

Feladatok

  • alkatrészajánlatok készítése
  • általános rendszer ismeret
  • alkatrész megrendelések teljeskörű kezelése
  • kiszállítások előkészítése, csomagolása
  • alkatrész leltár elvégzése, nyomonkövetése
  • alkatrész raktárkészlet összeállítás, kezelése, rendelése a gyártótól
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal
  • általános adminisztratív operatív feladatok
  • posta átvétele és illetékeseknek való eljuttatása
  • bejövő dokumentumok kezelése, iktatása
  • dokumentáció rendszerezés és archiválás

Elvárások:

  • közép - vagy felsőfokú végzettség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • word, excel ismerete
  • angol nyelv társalgási szinten szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások minimum átlagos felhasználói ismerete

Előny:

  • raktár logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • műszaki érdeklődés

Az ideális jelölt:

  • jókedvű, lelkes, pozitív
  • proaktív, kreatív, megoldáskereső
  • gyors és pontos, munkájára igényes

Amit kínálunk:

  • támogató háttér, folyamatos fejlődés
  • modern, családias irodai környezet

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye: Budaörs (BITEP Ipari park)
    Munkavégzés időtartama: Határozatlan idejű

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Gyár utca 2.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkakör, kérjük, küldje el önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva