Beszerzési projektmenedzser

Pannonjob Kft.

Székesfehérvár

100%-ban magyar tulajdonú, 3 országban, 11 telephellyel működő nívós partnercégünk székesfehérvári központjába keresünk

kollégát

Feladatok:

  • A vállalatcsoport beszerzési stratégiájának végrehajtása a hozzárendelt vevők projektjeivel kapcsolatosan
  • Aktív részvétel a projektcsapat munkájában
  • Társosztályok – elsősorban az operatív beszerzés - támogatása
  • Az üzletfejlesztéshez kalkulációk készítése, műszaki előkészítése
  • Ajánlatkérések
  • Piacelemzés, potenciális beszállítók felkutatása
  • Beszállítók auditja, beszállítói rizikóelemzés
  • Költségbecslések és elemzések készítése
  • Ártárgyalás és szerződések előkészítése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki, kereskedelmi vagy közgazdasági területen
  • Gyártó cégnél szerzett stratégiai beszerzési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • ERP rendszerismeret
  • Stratégiai szemlélet, analitikus gondolkodás és problémamegoldási képesség
  • Kapcsolatteremtő‐ és tárgyalókészség

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.