Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Hűtés - és légtechnikában jelen lévő magyar alapítású ám nemzetközi területen is elismert partnercégünk részére keresünk Beszerzési Munkatárs kollégát Biatorbágyra.

Beszerzési munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszerzési folyamat koordinációja
  • Megrendelések dokumentációja a cég vállalatirányítási rendszerében
  • Megrendelésekkel kapcsolatos számlák nyomon követése
  • Készletnyilvántartás monitorozása (Biztonsági tartalékok biztosítása)
  • Külföldi kollégákkal való kapcsolattartás és közös munka

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat - fémipari területről
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Pro aktivitás
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Multitasking képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség - vagy releváns műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP preferált)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet
  • Felelősségteljes feladat- és felelősségi kör

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beszerzési munkatárs
  • Rövid pozíció név: Beszerzési munkatárs
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Biatorbágy
  • Feladatok: Beszerzési folyamat koordinációja Megrendelések dokumentációja a cég vállalatirányítási rendszerében Megrendelésekkel kapcsolatos számlák nyomon követése Készletnyilvántartás monitorozása (Biztonsági tartalékok biztosítása) Külföldi kollégákkal való kapcsolattartás és közös munka
  • Elvárások: Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat - fémipari területről Folyékony angol nyelvtudás Pro aktivitás Önálló munkavégzésre való készség Multitasking képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11