A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI MUNKATÁRS

FELADATOK

  • Direkt és indirekt fogyóanyagok rendelése laboratóriumaink részére
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Ártárgyalások jelenlegi beszállítókkal, kitűzött éves költségcsökkentési célok elérése
  • Beszállítók számának csökkentése, piackutatás, árak összehasonlítása, kimutatások, üzleti esettanulmányok (business case-ek) készítése
  • Magyar és külföldi társosztályokkal való kommunikáció, együttműködés
  • Beszerzési folyamatok fejlesztése, készletforgási sebesség optimalizálásában való aktív részvétel
  • Folyamat fejlesztési projektek vezetése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves tapasztalat beszerzési területen
  • Ártárgyalásban szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  • Angol nyelv középfokú szintű használata

AMIT NYÚJTUNK

  • Azonnali munkakezdés
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Egyéb béren kívüli juttatások

MUNKAVÉGZÉS HELYE

SYNLAB Budapest Hungary Kft.

1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.