A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI MUNKATÁRS

FELADATOK

  • direkt és indirekt fogyóanyagok rendelése a laborok részére
  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • ártárgyalások a jelenlegi beszállítókkal, kitűzött éves költségcsökkentési célok elérése
  • beszállítók számának a csökkentése, piackutatás, árak összehasonlítása, kimutatások, üzleti esettanulmányok (business case-ek) készítése
  • magyar és külföldi társosztályokkal való kommunikáció, együttműködés
  • beszerzési folyamatok fejlesztése, készletforgási sebesség növelésében való aktív rézvétel
  • saját projektek vezetése

ELVÁRÁSOK

  • felsőfokú végzettség
  • önálló munkavégzés, proaktivitás
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel ismeret
  • megbízható, pontos precíz munkavégzés
  • angol nyelv társalgás szintű használata

ELŐNYÖK

  • hasonló munkakörben – esetleg egészségügy területén - szerzett néhány éves tapasztalat
  • ártárgyalásban szerzett tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • biztos nemzetközi háttér
  • egyéb juttatások

MUNKAVÉGZÉS HELYE

    SYNLAB Budapest Központ
    1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.