MKK Magyar Követeléskezelő Zrt.

Az MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság budapesti székhelyére a XIII. kerületbe munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Beszerzési munkatárs

Feladatok:

  • Fő feladatai az informatikai és egyéb beszerzések teleskörű ügyintézése, valamint az üzemeltetéssel kapcsolatos napi teendők kezelése
  • árajánlatok bekérése, értékelése, összesítése
  • beszerzési igények felettes szervi jóváhagyásra történő előkészítése, online benyújtása
  • jóváhagyásra benyújtott igények nyomon követése, riport készítése
  • szerződés tervezetek előkészítése, kiküldése, nyomon követése
  • közbeszerzési eljárásban való részvétel
  • beszámolók, adatszolgáltatások előkészítése
  • bérleményben keletkező hibák bejelentése
  • gépjármű flottával kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • műszaki beállítottság, számítástechnikai ismeretek (hardver, szoftver)
  • új ismeretek gyors elsajátítása
  • határozott fellépés, dinamikus személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Word/Excel/Outlook)
  • pontosság, megbízhatóság, nagy munkabírás, felelősségteljes munkavégzés
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • változatos szakmai kihívások, fejlődési lehetősséggel
  • versenyképes jövedelem és juttatás
  • kitűnő munkahelyi környezet
  • fix jövedelem
  • bejelentett főállású munkaviszony
  • azonnali munkakezdési lehetőség

Kiválasztás során előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázatát (fényképes önéletrajz, kísérőlevél) bérigény megjelölésével küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az álláshirdetésre pályázók személyes adatainak kezelésével kapcsolatos adatkezelési tájékoztató „Tájékoztató az MKK Zrt.-nél betöltendő állásra vonatkozó kiválasztási eljárás során, a megfelelő jelölt kiválasztása céljából történő adatkezelésről” címmel elérhető a honlapunkon.