A Manna Natúr Kozmetikum piacvezetőnek számít a kézzel készített natúr kozmetikumok területén. Termékeink kompromisszummentes prémium minőséget képviselnek, ennek köszönhetően többször elnyertük a Magyar Termék Nagydíjat. A hónapról-hónapra történő lendületes fejlődés miatt keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Beszerzési munkatárs

Az új beszerzési munkatársunk legfőbb feladata a termékfejlesztéshez kapcsolódó beszerzési terület működtetése lesz. Ha szereted a kihívásokat, szereted, ha ötleteid megvalósulnak, és a munkádat elismerik, akkor itt a helyed!

FELADATAID:

  • elsősorban a termékfejlesztéshez kapcsolódó alapanyagok és eszközök beszerzése,
  • alternatív beszállítók felkutatása és minősítése,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • a megrendelések nyomon követése az igények beérkezésétől a számlák befogadásán keresztül a beérkezett áruk, eszközök, szolgáltatások teljesítésének ellenőrzéséig,
  • árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése.

ELVÁRÁSAINK:

  • min. középiskolai végzettség,
  • önállóság, precizitás, rugalmasság és hatékonyság,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • magabiztos Excel ismeret (Fkeres, Pivot),
  • SAP rendszer ismerete előny.

ELŐNYT JELENT:

  • beszerzés területén szerzett tapasztalat,
  • SAP rendszer ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • egy kiemelten sikeres magyar startup vállalkozás munkatársaként egyéni és szakmai fejlődési lehetőséget, a cég növekedésével együtt járó izgalmas feladatokat,
  • versenyképes munkabért,
  • fiatalos, céljaink megvalósítása iránt elkötelezett csapatot.

MUNKAIDŐ:

  • főállás

MUNKÁBA ÁLLÁS KEZDETE:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Az önéletrajzokat bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.