Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Osztrák tulajdonban lévő több, mint 25 éves múlttal rendelkező, alumínium és rozsdamentes kereskedelemmel foglalkozó budapesti vállalata keres beszerzésben jártas

BESZERZÉSI MUNKATÁRSAT

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • német és angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • jó kommunikációs képesség
  • precíz, önálló munkavégzés – komplex feladatkezelés
  • irodai szoftverek magabiztos használata

Feladatok

  • szoros együttműködés az értékesítő kollégákkal
  • az értékesítés részéről érkező árajánlatkérések feldolgozása
  • kapcsolattartás külföldi beszállítókkal – ajánlatok kérése
  • rendelések előkészítése / elkészítése
  • rendelés visszaigazolások ellenőrzése, feldolgozása
  • beszállítók minősítése, beszállítói kör folyamatos bővítése
  • készletfigyelés, meghatározott készletminimum tartása
  • raktári termékek diszponálása
  • forgási sebesség figyelés
  • minőségügyi bizonylatok kezelése – a vállalat archív rendszerében
  • reklamáció-kezelés

Előnyt jelent

  • műszaki végzettség
  • beszerzésben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • proaktív gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • 25 éve működő, stabil háttér
  • versenyképes fizetés és cafeteria-rendszer
  • modern, barátságos munkakörnyezet
  • hosszútávú karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Amari Hungaria Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beszerzési munkatárs
  • Rövid pozíció név: Beszerzési munkatárs
  • Hirdető cég: Amari Hungaria Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: szoros együttműködés az értékesítő kollégákkal az értékesítés részéről érkező árajánlatkérések feldolgozása kapcsolattartás külföldi beszállítókkal – ajánlatok kérése rendelések előkészítése / elkészítése rendelés visszaigazolások ellenőrzése, feldolgozása beszállítók minősítése, beszállítói kör folyamatos bővítése készletfigyelés, meghatározott készletminimum tartása raktári termékek diszponálása forgási sebesség figyelés minőségügyi bizonylatok kezelése – a vállalat archív rendszerében reklamáció-kezelés
  • Elvárások: felsőfokú végzettség német és angol nyelv tárgyalóképes ismerete jó kommunikációs képesség precíz, önálló munkavégzés – komplex feladatkezelés irodai szoftverek magabiztos használata
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-06