Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A metALCOM Zrt. Magyarországon piacvezető szerepet tölt be kulcsrakész megoldásokat kínálva a telekommunikáció, az IT, az energetika, az üzemeltetés és az építészet világában.
Mi, a metALCOM-nál mindig az újra gondolunk, miközben újragondolunk mindent, amit a tevékenységi területeinkről tudunk, így kínálva partnereinknek jövőbiztos megoldásokat.

Ha munkavállalóként fontos számodra az innovatív, nyitott környezet, lehetőség a folyamatos fejlődésre, jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra:

Beszerzési logisztikus

Amivel hozzájárulhatsz tevékenységünkhöz:

  • társaságunk anyagszükségletének kielégítéséhez szükséges rendelések elkészítése, ellenőrzése, továbbítása a szállítók felé,
  • rendelések nyomonkövetése, határidőre történő beérkeztetése, folyamatos kapcsolattartás a szállítókkal,
  • vállalatirányítási rendszer beszerzési moduljának kezelése, naprakészen tartása, paraméterezése,
  • készletek figyelése,
  • szállítói számlák ellenőrzése, továbbítása,
  • beszerzendő termékek és szolgáltatások árainak folyamatos monitorozása,
  • javaslattétel a pályáztatandó termékkörök és szolgáltatások meghatározására,
  • új beszerzési piacok, vállalkozók felkutatása,
  • beszerzési árak minimalizálása, racionalizálása,
  • riportok készítése,
  • szoros kommunikáció a társterületekkel,
  • beszerzési vezető munkájának támogatása.

Elengedhetetlen a feladatok elvégzéséhez:

  • legalább középfokú végzettséggel (előny, ha logisztika/beszerzés szakterületű)
  • legalább 3 év termék és / vagy szolgáltatás beszerzési tapasztalattal
  • B kategóriás jogosítvánnyal

Fontos, hogy rendelkezz:

  • felelősségtudat, felelősségvállalás
  • önálló munkavégzés
  • jó konfliktuskezelő és stressz tűrő képesség
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás (B1)

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk?

  • tagja lehetsz egy inspiráló, jó hangulatú csapatnak
  • részese lehetsz egy dinamikusan növekvő, innovatív vállalatnak
  • munkádhoz vállalati telefont és számítógépet biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szentes

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beszerzési logisztikus
  • Rövid pozíció név: Beszerzési logisztikus
  • Hirdető cég: MetalCom Távközlési és Rendszerintegrációs Zrt
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Csongrád megye
  • Város: Szentes
  • Feladatok: társaságunk anyagszükségletének kielégítéséhez szükséges rendelések elkészítése, ellenőrzése, továbbítása a szállítók felé, rendelések nyomonkövetése, határidőre történő beérkeztetése, folyamatos kapcsolattartás a szállítókkal, vállalatirányítási rendszer beszerzési moduljának kezelése, naprakészen tartása, paraméterezése, készletek figyelése, szállítói számlák ellenőrzése, továbbítása, beszerzendő termékek és szolgáltatások árainak folyamatos monitorozása, javaslattétel a pályáztatandó termékkörök és szolgáltatások meghatározására, új beszerzési piacok, vállalkozók felkutatása, beszerzési árak minimalizálása, racionalizálása, riportok készítése, szoros kommunikáció a társterületekkel, beszerzési vezető munkájának támogatása.
  • Elvárások: legalább középfokú végzettséggel (előny, ha logisztika/beszerzés szakterületű) legalább 3 év termék és / vagy szolgáltatás beszerzési tapasztalattal B kategóriás jogosítvánnyal
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-07